Novinky
  • Od utorka 26.4. máme pre Vás otvorenú už aj terasu, tak príďte na skvelú kávu alebo koláčik.
  • Sme pre Vás otvorený špeciálne aj v nedeľu 9.5.2021.
  • Od utorka 26.4. máme pre Vás otvorenú už aj terasu, tak príďte na skvelú kávu alebo koláčik.
  • Sme pre Vás otvorený špeciálne aj v nedeľu 9.5.2021.

Malý príbeh veľkého dňa

Ak hľadáte miesto na dokonalú romantickú svadbu, ktorú môžete podčiarknuť rustikálnym štýlom, tak spomaľte, lebo ste ho práve našli

Ak hľadáte miesto na dokonalú romantickú svadbu, ktorú môžete podčiarknuť rustikálnym štýlom, tak spomaľte, lebo ste ho práve našli.

Je ním Stodola Hruška, nachádza sa asi 15 km od Česklo- Slovenských hraníc v malej dedinke Hrušky. Keď milujete pokoj, ľúbeznú prírodu, spomalený vidiek a krásne zákutia určite si prídete na svoje. Je to projekt troch mladých ľudí, ktorí sa o stodolu s láskou starajú, rekonštruujú ju, zveľaďujú a robia všetko pre spokojnosť svojich klientov.

My sme dostali možnosť pridať sa do tímu a prispieť tak do celého projektu s našimi kvetmi, za čo sme boli veľmi vďačné. S dekoráciami nám pomohli dievčatá zo Svadba Color a spoločnými silami sme vytvorili rustikálne, ale zároveň elegantné zákutia. O vizáž a vlasy sa postarala IvoonVisage, AngelStyle obliekli nevestu do nádherných šiat a Avantgard zase vybrali správny oblek a doplnky pre ženícha.

Modelov Sandru Papavasilevskú a Radka Lundu nafotila šikovná Martyna Nysk a o video sa postarali chalani Lukáš Pernický a Tomáš Forman.  Všetci traja spolupracujú vo firme Just Us Creators.

Celú zábavu svojimi bubnami rozprúdila kapela RitmoFactory a nesmieme zabudnúť aj na rozprávkovo krásnu tortu od DajmeDortik.

Bol to pre nás nádherný a inšpiratívny deň, kde sa stretlo kopu firiem a šikovných rúk, ktoré dokážu nie len vytvoriť nádhernú svadbu, ale svojimi doplnkami a tvorbou ju aj naplniť nezabudnuteľnými okamihmi.

Zdielať článok

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email