O nás

„Čím chceš byť keď budeš veľká?“ „Kvetinárkou,“ odpovedala som rýchlo a bez rozmýšľania. Vedela som, že to vyšlo priamo zo stredu mojej duše. A práve v tom momente začalo klíčiť Meadow.

Keď pracujem s kvetmi, spájam umenie, život, lásku, farby a prírodu do jedného diela. Ku kvetom som sa dostala už ako malá, keď sme s mamou vyrábali sezónne aranžmány, neskôr som prešla prácou v dvoch odlišných kvetinárstvach, za túto skúsenosť som veľmi vďačná, lebo na jej základe dnes dokážem stavať a tvoriť.

Už popri vysokej škole som vedela, že kvety nie sú jediné čomu by som sa chcela venovať. Keď mojou hlavou prešlo milión nápadov a ďalších milión som si vypočula z blízkeho okolia vznikol koncept Meadow – dizajnové svadby, interiérový dizajn pre firmy a domácnosti a v neposlednom rade farma.

Vzhľadom k nášmu krátkemu pôsobeniu, ešte stále vzniká naša tvorba v priestoroch rodinného domu na Lidickej 14 v Bratislave. Na tejto adrese nájdete aj priestor pre konzultáciu vašich svadieb alebo iných projektov.
Rastlina dekoratívna

"Kvety sú láska"