Novinky
  • Od utorka 26.4. máme pre Vás otvorenú už aj terasu, tak príďte na skvelú kávu alebo koláčik.
  • Sme pre Vás otvorený špeciálne aj v nedeľu 9.5.2021.
  • Od utorka 26.4. máme pre Vás otvorenú už aj terasu, tak príďte na skvelú kávu alebo koláčik.
  • Sme pre Vás otvorený špeciálne aj v nedeľu 9.5.2021.

Svadby

Svadba je jedena z najväčších udalostí v našom živote. Je plná silných emócií, oslavuje život, lásku, porozumenie, pochopenie, cit… povýši vzťah na novú úroveň. Nie jednému hosťovi, naskáču zimomriavky či oči zalejú slzami. Pri takomto intímnom momente nesmie chýbať kvetinová výzdoba, tá pravá, šitá na mieru ako partner, ktorého si berieme. Preto sme si pre vás prichystali rôzne druhy svadobných výzdob a svadobné služby, ktoré  nájdete nižšie.

„Svadba robí z dvoch životov jeden celý.“ — Mark Twain

TRADIČNÁ

KOMBINOVANÁ

TRADIČNÁ

Tento balíček je určený pre tých, ktorí si bez nádherných aranžmánov či klasickej výzdoby svadbu nevedia predstaviť. Jeho základom sú rezané kvety, ktoré sú zvýraznené doplnkami (svietniky, sviečky, obrúsky, vázy). Na spoločnom stretnutí pri kávičke či čaji, vyberieme základnú farebnú paletu, podľa dátumu svadby určíme najvhodnejšie kvety a podľa vašich predstáv vymyslíme druhy kvetinových dekorácií.
Zasadená kvetinová výzdoba je naším ekologickým produktom, jej základom sú rastliny podľa vášho výberu v kvetináčoch. Kvetináče veľké i malé doplnené ovocím, plodmi či inými prírodnými dekoráciami. Túto výzdobu po svadbe môžete rozdať ako darčeky svojim hosťom, či vysadiť vo vlastnej záhrade a mať tak kvitnúcu živú pamiatku či rovno záhon.

ZASADENÁ

KOMBINOVANÁ

Je súhra vyššie uvedených výzdob. Obsahuje najmä kochlíkove rastliny podľa vášho výberu resp. poďla sezóny, v ktorej svadbu chystáte. Doplnené rezanými kvetmi vo vázach. Samozrejme nesmú chýbať sviečky, obrúsky, svetielka či iné doplnky. Z takejto výzdoby si môžete podľa typu kvety vysadiť v záhrade, rozdať svojim hosťom alebo ponechať v interiéri svojho domu.

Dizajnová svadba

S pomocou celého nášho tímu vám pripravíme svadbu tak, aby mala jednotný dizajn a odporúčime našich dodávateľov. Svadbu zastrešíme od šiat, košiel či doplnkov cez kvetinovú výzdobu, grafiku, tlač, fotografiu, video až po koláče či tortu. Výsledok našej spoločnej tvorby môžete vidieť v jesennom editoriály.

Svadobné predplatné

Informujte svadobných hostí o zakúpení predplatného na kyticu u nás a my vám každý týždeň privezieme čerstvú kyticu  z vášho budgetu. Kvety budú viazané naším rukopisom a doručené zadarmo kažý týždeň alebo vo vami určených termínoch.

Potešujúci odvoz

S vaším dovolením, kvetinové aranžmány či kytičky odinštalujeme a rozvezieme do  detských domovov či domova dôchodcov alebo na iné vami určené miesta, kde by mohli kvetinky skrášlovať okolie pre ľudí  aspoň pár dní.

Posvadobná výsadba

Ak si vyberiete zasadenú svadobnú výzdobu, prídeme vám svadobný záhon do záhrady vysadiť tak, aby boli kvety spokojné s pôdou i miestom.

Pre cenovú ponuku vyplňte prosím dotazník

Neviete si vybrať?
Inšpirute sa našou tvorbou...